اپلیکیشن موبایلی کوین مارکت کپ

کوین مارکت کپ  (coinmarketcap)

یکی از اپلیکیشنهای رصد قیمت ارزهای دیجیتال است که اطلاعات زیادی اعم از قیمت ارزهای دیجیتال، لیست صرافی های کریپتو، نمودارهای قیمتی و موارد زیادی را ارائه می دهد.

برای ورورد به این اپلیکیشن شما ابتدا باید ثبت نام کنید و برای ثبت نام باید آدرس ایمیل یا جیمیل خود را وارد کنید.

پس از ثبت نام کدی به ایمیل شما ارسال می شود و در صورت وارد کردن کد به صفحه حساب کوین مارکت کپ خود وارد می شوید. به محض اینکه وارد حساب خود شوید با صفحه ای مواجه می شوید که در آن قیمت ارزهای دیجیتال لیست شده است و تمام اطلاعات آنها وجود دارد.

 در این صفحه می توانید همانند سایت کوین مارکت کپ هر کوینی را که بخواهید جست و جو کنید و با کلیک بر روی هر کوین می توانید اطلاعات و جزییات آن را مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر کوین اطلاعات کامل آن به همراه نمودار، اطلاعات کامل قیمت و ارزش بازار و همچنین تغییرات ۲۴ ساعته آن کوین وجود دارد که عکس آن را در زیر مشاهده می کنید. همچنین آدرس سایت، ردیت، گیت هاب و وبسایت هر کوین وجود دارد.

 

 همچنین در صفحه اصلی با کلیک بر روی صرافی ها (Exchanges) می توانید لیست صرافی ارزهای دیجیتال را ببینید.

 

 تمام این موارد در صفحه اصلی اپلیکیشن قرار دارد. این اپلیکیشن گزینه های جذاب زیادی دارد که در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم. اگر به پایین صفحه اپلیکیشن دقت کنید مشاهده می کنید که گزینه های از قبیل Home، Portfolio و غیره را مشاهده کنید. در قسمت پورتفولیو (Portfolio) شما می توانید سبدی از کوین های خود تهیه کنید.

شما می توانید بر روی هر کوینی که دارید کلیک کنید و مقدار سرمایه خود از آن کوین را وارد کرده و با ثبت آن سبد ارزهای دیجیتال شما تشکیل می شود. در این بخش شما می توانید به راحتی مجموع سرمایه خود را مشاهده کنید و هر تغییری که بر روی این کوین ها اعمال شود در اینجا به نمایش گذاشته می شود.

 یکی از مواردی که به هنگام نصب و استفاده از این اپلیکیشن نظر من را جلب کرد رابط کاربری UI و UX این اپلیکیشن بود. به محض نصب آن به راحتی متوجه می شوید که چطور باید با آن کار کنید و ویژگی هایی که عرضه می کند بسیار کارآمد و پرکاربرد هستند.

استفاده از این اپلیکیشن آسان است و هنگامی که از این اپلیکیشن استفاده می کنید خیلی راحتر از زمانی است که قیمت ارزهای دیجیتال را از سایت کوین مارکت کپ (coinmarketcap) رصد می کنید.

 مورد آخر که جالب توجه است  Price Alerts  است. در این قسمت شما می توانید مشخص کنید اگر قیمت کوین به مقداری که شما در این صفحه مشخص کرده اید برسد به شما هشدار دهد.

Leave a Comment

to top